با معرفی نفرات برتر
مسابقات ووشو انتخابی استان در مریوان پایان یافت

خبرگزاری فارس: مسابقات ووشو انتخابی استان با معرفی نفرات برتر در مریوان به کار خود پایان داد.

خبرگزاری فارس: مسابقات ووشو انتخابی استان در مریوان پایان یافت

رئیس اداره ورزش و جوانان مریوان در حاشیه مراسم پایانی این دوره از مسابقات در گفت‌و ‌گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: این دوره مسابقات با شرکت 60 ووشوکار از شهرستان‌های مریوان، سقز، دیواندره، سنندج، قروه و سروآباد در سالن ریاست جمهوری این شهرستان برگزار شد.

به گفته حامد جولایی، این دوره رقابت‌ها در سه رده سنی نونهالان، جوانان و بزرگسالان استان به منظور حضور در مسابقات کشوری برگزار شده است.

وی اعلام کرد: در پایان این دوره رقابت‌ها در رده سنی بزرگسالان در بخش سان‌شو اوزان 52، 60، 65، 70 و 90 کیلوگرم ورزشکاران امیر معظمی از قروه و محمد رشیدی، خبات شیری و عادل فتحی از سنندج و جبار قادری از مریوان به مقام نخست این رده سنی دست یافتند.

به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان، در بخش سانشو جوانان مسلح ازکات در وزن 48 کیلوگرم از مریوان، خالد محمدی در وزن 52 کیلوگرم از دیواندره، یونس کریمیان در وزن 56 کیلوگرم از سقز، امید کریمی در وزن 65 کیلوگرم از قروه در جایگاه نخست این رده سنی ایستادند.

جولایی خاطر نشان کرد: عنوان نخست تالو رده سنی نونهالان در سبک جان‌چوان به کسری رستمی از سنندج در سبک چوب به آرمین ورمرزیان از سقز در شمشیر باریک به آریان محمدی از سنندج و در شمشیر پهن به پیشوا قماشی از بانه اختصاص یافت.

وی در پایان اضافه کرد: در بخش تالو رده سنی جوانان نیز فاتح حیدریان در سبک چان‌چوان، میثم وکیلی در سبک گوان‌شو، سهند میروندی در سبک نان‌چوان،علی حنیفی در سبک تای‌چی و آرمان ساعدی از سنندج در سبک چوب مقام‌های اول را کسب کردند.


مطالب مرتبط


 • به افکار عمومی و انسانهای فرهیخته
 • خاطراتی از سردار شهید حاج لطیف راستی فرمانده دلاور گردان تکاوران سپاه مریوان(قسمت سوم)
 • خاطراتی از سردار شهید حاج لطیف راستی فرمانده دلاور گردان تکاوران سپاه مریوان(قسمت دوم)
 • خاطراتی از سردار شهید حاج لطیف راستی فرمانده دلاور گردان تکاوران سپاه مریوان(قسمت اول)
 • شهید شاخص سال 1391شهرستان مریوان
 • سالگر سفر پر خير وبركت مقام معظم رهبري به استان كردستان


 • امکانات وب

  خبرنامه
  نظرسنجی