كردهای مسلمان،سازمان پیشمرگان مسلمان و انقلاب(8)

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیم 1ـ ماخواهان اقدام قاطعانه دولت جهت سركوبی مطلق خود فروختگان حزب دمكرات و... با عنوان : كردهای مسلمان،سازمان پیشمرگان مسلمان و انقلاب(8) بخوانید :


بسم الله الرحمن الرحیم

1ـ ماخواهان اقدام قاطعانه دولت جهت سركوبی مطلق خود فروختگان حزب دمكرات و چریكهای فدائی خلق و كومله و امثال آن هستیم.

2ـماخواستار تقویت نیروهای مردمی‌و انقلابی بخصوص پیشمرگان مسلمان كرد در جهت بازپس گرفتن كردستان از دست‌رفته‌مان هستیم.

3ـما خواهان اقدام نیروهای مسلح در زمینه همكاری با پیشمرگان مسلمان در جهت بازگشت مهاجرین هموطن خود می‌باشیم.

4ـما خواهان عدم فرصت بیشتر به احزاب فوق جهت تا آنان مسلح شدن برای تجریه كردستان و اهداف ضداسلامی آنها هستیم.

5ـ ماخواهان متوقف كردن هرگونه مذاكره جهت‌سازش با سردمداران كفر در منطقه و دادن امتیازهای یك جانبه از طرف هیات حسن نیت می‌باشیم.

6ـ ما خواهان پاكسازی سریع آموزش و پرورش كرمانشاه و كردستان از عناصر چپ نما و ضد انقلابی هستیم.

7ـ ماخواهان فرمان سریع مقامات مملكتی در جهت پاكسازی هرچه زودتر پرسنل سازشكار و منافق كه درنیروهای ژاندارمری مسلح بخصوص ژاندارمری مانع خاتمه دادن فاجعه كردستان می‌شوند هستیم.

8ـ ما خواهان اجرای فرمان قطعنامه امام خمینی مبنی بر بستن مرزهای توسط ارتش به منظور جلوگیری از عبور ضد انقلاب ورود اسلحه به منطقه كه در اوایل وقایع كردستان در هفت ماه پیش داده شده است می‌باشیم.(جمهوری اسلامی 6/12/1358)


به دنبال درگیری دیروز در اطراف كامیاران:

كلیه سنگرهای مهاجمین به تصرف پیشمرگان مسلمان كرد درآمد.

كرمانشاه ‌ـ  خبرنگار جمهوری اسلامی:  ساعت 9 صبح دیروز یك درگیری بین نیروهای كرد مسلمان و احزاب و افراد گروههای موجود در منطقه به وجود آمد. در اثر ‌این درگیری‌ها كه با تیراندازی سلاحهای سنگین از سوی احزاب و دستجات سیاسی شروع شد، سه پیشمرگ كرد مسلمان زخمی ‌و سه تن به اسامی غلام رضا یوسفی ‌ـ  عباس بهمنی و عبدالله عبدالهی نیز شهید شدند 4 تن از مهاجمین نیز كشته و 5 تن هم زخمی ‌شدند كه اجساد آن توسط مهاحمین متواری از منطقه دور شد ‌این درگیری ساعت 19 بعدازظهر دیروز ادامه داشت وهجوم متجاسرین با آتش سنگین سلاح‌های پیشمرگان مسلمان كرد روبرو شد و بعد ازچندین ساعت،درگیری كلیه سنگرهای افراد مهاجم توسط پیشمرگان مسلمان كرد به تصرف درآمد‌. (جمهوری اسلامی7/12/1358)

تلگرام سازمان پیشمرگان مسلمان كرد به امام:هنوز مسلمانان انقلابی و غیور كردستان در دادگاههای خلق ! به شكنجه و اعدام محكوم می‌شوند.

جو اختناق به نحوی است كه یك مسلمان یا باید تسلیم شود و یا كشته! و یا هجرت كند. 

به نام خداوند و باسلام به رهبر عالیقدر، امام خمینی

هشدار ساز مان پیشمرگان مسلمان كرد به برادر دكتر سید ابوالحسن بنی‌صدر در مورد مذاكره با نمایندگان كذایی خلق كرد

و اذ لقول الذین آمنو قالوا آمنا و اذا خلو الی شیاطینهم قالوا انا و معكم و انما نحن مستهزئون‌.

زمانی كه با ‌ایمان آوردگان ملاقات می‌كنند می‌گویند ما ‌ایمان آورده‌ایم و هنگامی ‌كه با شیاطین خود خلوت می‌كنند می‌گویند همانا ما از شما هستیم و آنها را مسخره می‌كنیم (به دروغ به آنها اظهار ‌ایمان و دوستی می‌كنیم.قرآن،بقره 14)

ریاست جمهوری اسلامی‌ایران! 

در آستانه انتخابات شما از طرف مردم به عنوان اولین ریاست جمهوری اسلامی‌ایران، مردم مسلمان كردستان چشم به راه تغییرات و تحولات زیر بنایی می‌باشند ملت مسلمان كردستان كه سالها زیر فشارهای خرد كننده اقتصادی و فرهنگی ابرقدرتها و اعمال داخلیشان قرار گرفته بود، اكنون از دولت مستقل و اسلامی ‌قاطعانه خواستار رفع ستمهای تاریخی و ملی هستند و روشن است كه پس از انقلاب اسلامی ‌به رهبری امام خمینی گروههایی كه نتواسته بودند خواسته‌های گروهی خود را به انقلاب و امت قهرمان ‌ایران تحمیل كنند كردستان را بعلت شرایط تاریخی و فرهنگی و اقتصادی ویژه‌ای كه داشت جولانگاه خود قرار داده‌اند و با رشد تاریخی و سازمان‌دهی وسیع و با مشی و واحد استراتژیك كه مبارزه انقلاب رهایی‌بخش اسلام بود و وحدت كردند و موضوع خصمانه و تخریبی و خائنانه‌ای در مقابل انقلاب اسلامی ‌و مردم مسلمان كه هزاران شهید داده گرفتند برخوردهای مسامحه كارانه و سیاسی و غیر مكتبی و غیر انقلابی دولت موقت باعث رشد ‌اینها و بدبینی نسبی مردم به دولت شد و آنها هم با تكیه بر نارسائی‌های موجود وضع كردستان را به بحران كشاندند و جو اختناق و دیكتاتوری را به وجود آوردند به گونه‌ای كه اكنون در بهار آزادی ‌ایران هنوز مسلمانان انقلابی و غیور كردستان، به خاطر ماهیت انقلابی و سازش ناپذیرشان در دادگاههای خلقی احزاب مزدور آمریكایی و روسی و‌... مثل كومله و دمكرات و فدائیان و رزگاری و پیكار و‌... به شكنجه و اعدام محكوم می‌شوند !! و بنا به ماهیت ضد انسانی و ضد مردمی ‌و فرصت طلبانه‌شان، چنان اختناقی به وجود آورده‌اند كه باید یك مسلمان تسلیم شود و یا كشته ! و یا هجرت كند كه ‌این پدیده هجرت اولین بار است كه به آن شكل تحت فشارهای دیكتاتوری و‌این بار به شكل ماركسیستی و ضد اسلامی‌در ‌ایران اتفاق می‌افتد‌.

اینك كه حكومت جمهوری اسلامی ‌ایران با تدوین قانون اساسی و انتخابات ریاست جمهوری تثبیت شده و خصوصاً سخنان قاطع شما بعنوان فرمانده كل قوا مبنی بر سركوبی ضد انقلاب و جدا سازی آنها از مردم مسلمان و غیور كرد و دریافت ضربه های به موقع و مناسب و هوشیارانه در كامیاران و مناطق دیگر و پشتیبانی توده از ‌این حركت‌ها موضوع آنها تضعیف شده و به خاطر ماهیت كفرآمیز آنها اختلاف و وحشت آنها را فرا گرفته است در نتیجه برای حفظ خود و منافعشان در منطقه دست به حركات منافقانه‌ای زده‌اند‌.

سازمان پیشمرگان مسلمان كرد با تكیه بر تجارب دردناك و ارزنده خود كه از دل حوادث كردستان به دست آمده است وظیفه خود می‌داند كه به شما آقای رییس‌جمهور در مورد مذاكره با ‌اینها دست به نیرنگها و فریب‌های زده‌اند، هشدار بدهیم و از شما می‌پرسیم، مگر نه ‌این بود كه شما در سخنرانی‌تان موضوع خود را مبنی به نفی مذاكره با كسانی كه با اسلحه با دولت می‌جنگند و می‌خواهند تا به زو راسلحه خود را به انقلاب و مردم تحمیل كنند روشن نكردید؟‌حال در مورد حزب دمكرات كردستان آگاهی و هشدارتان می‌دهیم:

كه حزب دمكرات هنوز مسلحانه در حال مبارزه با دولت اسلامی ‌است و با شركای ضد مردمیش كومله و فدائیان و رزگاری و پیكار و زحمتكشان‌ !! در یك سازماندهی واحد علیه دولت اسلامی ‌جنگ می‌كنند كه در صورت لزوم اسنادی در ‌این مورد به شما رائه خواهیم داد‌.

حزب دمكرات هنوز دست در دست سایر گروههای ضد انقلاب و مزدور بیگانه در شهرهای مختلف كردستان اختناق به وجود آورده و مسلمانان و جوانان انقلابی مسلمان را به زندان می‌اندازند شكنجه می‌دهند و اعدام می‌كنند و حق هیچ‌گونه اظهارنظر و بحث آزاد و تظاهرات آرام و حتی حق رأی آزاد را از آنها سلب كرده‌اند‌.

این است ماهیت كسانی كه می‌خواهند با مذاكره و برخورد مسلحانه از دولت برای منافع گروهی و حزبی خود و نه منافع توده مردم مسلمان كردستان امتیاز بگیرند‌. 

آقای دكتر بنی‌صدر ریاست جمهوری اسلامی ‌ایران:

قاطعانه و مسوولانه در قبال نیرنگ‌های ‌اینها و موضوع منافقانه‌شان هشدارتان می‌دهیم به امید پیروزی و تحقق جامعه عدل اسلامی در سرتاسر ‌ایران در پرتو رهبری‌های پیامبرگونه امام خمینی‌.  (سازمان  پیشمرگان مسلمان كرد 10/12/58)

رونوشت: دفتر ریاست جمهوری و روزنامه های صبح آزادگان و جمهوری اسلامی ‌و انقلاب اسلامی ‌و كیهان و اطلاعات.(جمهوری اسلامی11/12/1358)

افراد حزب كومله به شركت كنندگان در نماز جمعه كردستان حمله كردند. 

كردهای مسلمان مقیم مركز:چرا خبر گزاری پارس اخبار مربوط به نماز جمعه و تهدید مسلمانان را مخابره نكرد.

 

كرمانشاه ‌ـ  خبر نگار جمهوری اسلامی: حدود 4000 نفر از مردم مسلمان سنندج علیرغم جو اختناق و ارعاب روز جمعه در مسجد جامع سنندج به منظور برگزاری نماز جمعه به امامت شیخ محمد سعید حسامی‌شركت كردند قبل از اقامه نماز یكی از معلولین پشت تریبون قرار گرفت و طی سخنانی گفت: من نصف بدنم را توسط مزدوران ساواك از دست داده‌ام و با‌این حال جمعه گذشته هنگام خروج از منزل به وسیله افراد حزب كومله دستگیر شدم و وقتی اعتراض كردم گفتند چرا الله اكبر می‌گویی؟ من در جواب گفتم با شعار الله اكبر طاغوت را بیرون راندیم (حاضرین با شعار الله اكبر و لا اله الاالله و مرگ بر كومله، سخنان وی را تائید كردند) سپس محود نبوی یكی از اعضای زحمتكشان كه معاون اداره كار این شهر می‌باشد طی سخنانی مردم مسلمان را تهدید كرد كه چنانچه بخواهند بر خلاف میل و خواسته‌های سازمان "كومله» حركتی كنند آنها بیكار نمی‌نشینند كه مورد اعتراض مردم قرار گرفت. بعد از آن خانم فلانی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: من جاسوس روس‌ها نمی‌شوم. حضار سخنان خانم فلاحی را تائید كردند از آنجائی كه مردم مسلمان سنندج بیش از این تاب تحمل تحمیلات گروههای مسلح غیر مسوول را ندارند پس از ادای نماز دست به یك راهپیمائی پر شكوه زدند تظاهر كننده‌گان شعار می‌دادند نه شرقی، نه غربی جمهوری اسلامی،  صله علی محمد رهبر ما كاك احمد‌، درود بر كاك احمد مفتی‌زاده، درود بر مهاجرین، كاك احمد مهاجر باز باید گردد.

 ضد انقلاب كه فعالیتهای چند ماهه خود را نقش برآب می‌بینند با بسیج عده‌ای از عوامل خود و مسلح نمودن آنها به چوب و چماق به متظاهرین مسلمان حمله كرده و عده‌ای از افراد مسلمان نیز توسط سازمان كومله دستگیر شدند كه باید در انتظار تشكیل دادگاه به اصطلاح خلقی ‌اینان بود! دو تن از دستگیر شدگان یك راننده و صدیق هفت سوا (مستخدم آموزش و پرورش) می‌باشد همین رابطه كردهای مسلمان مقیم مركز طی تماسی مطالب زیر را در مورد نماز جمعه در اختیار روزنامه قرار دادند‌.

طی خبرهای واصله از نماز جمعه سنندج حاكیست كه جمعیت كثیری از مردم مسلمان مبارز در نماز جمعه شركت كردند به طوری كه صحن و حیاط تا بیرون مسجد مملو از جمعیت بود و ‌این اجتماع در شرایطی بوده كه جو ترور و خفقان در آنجا حاكم است. بعد از برگزاری نماز مردم شعار درود بر كاك احمد مفتی‌زاده و مهاجرین، كاك احمد مهاجر باز باید گردد را می‌دانند در برابر‌این عمل قهرمانه كردهای مسلمان مشاهده شده است كه عومل مزدور كومله و چریكهای فدائی آنها را مورد اذیت و ازار قرار داده‌اند ضمن محكوم كردن اعمال آنها شدیداً از دولت و هیات ویژه خواستاریم كه برای مردم مسلمان كرد تامین جانی به وجود آورد همچنین خبرگزاری پارس را شدیداً محكوم می‌كنیم كه چرا خبرهای مربوط به نماز جمعه و تهدید مسلمانان را مخابره نكردند ولی بارها اعلامیه‌های احزاب مخالف را كه در آن خطاب به مسلمانان كرد كلمه جاش را مورد استفاده قرار می‌دادند به تمام نقاط ‌ایران مخابره می‌كرده است‌. (جمهوری اسلامی 12/12/1358)


مصاحبه با  پیشمرگان مسلمان كرد: 

هدف ما مبارزه با عوامل ابرقدرتهای شرق و غرب است. 

روزنامه انقلاب اسلامی‌در شماره دیروز خود متن مصاحبه خبرنگار خود در كرمانشاه را چاپ كرده بود كه ما عیناً نقل می‌كنیم‌:

سازمان  پیشمرگان مسلمان كرد كه چندی است در منطقه كردستان اعلام موجودیت كرده فعالانه در راه اهداف خویش قدم بر می‌دارند و بیشتر افراد خود را در مناطق جنوبی كردستان سازماندهی نموده است و در بعضی مناطق كردنشین چون كامیاران،‌جوانرود، پاوه و روانسر نیز موفقیت‌های چشم‌گیری داشته است و می‌رود كه در بین كردهای مسلمان و معتقد به جمهوری اسلامی ‌پایگاهی مردمی‌بیابد. متن زیر گفتگوی كوتاهی است با رهبران‌این سازمان: 

س-نام كامل سازمان چیست؟ آیا سازمان مخفی است یا علنی؟

ج-سازمان  پیشمرگان مسلمان كرد نیمه مخفی و نیمه علنی است به علت‌ایمن نبودن مجاهدین عضو سازمان در منطقه ناگزیر شرایطی خاصی ‌ایجاد شده است كه موقتاً فرم تشكیلاتی چنین باشد.

س-سازمان از چه كسانی تشكیل شده است و هدف از تشكیل آن چیست؟

ج-از مهاجرین مسلمانی كه به خاطر ظلمهای عوامل بیگانه از خانه و دیار خویش هجرت كرده‌اند تشكیل شده است و هدف ما مبارزه با همین عوامل ابرقدرتهای شرق و غرب و تحقق اهداف اصیل و انقلابی اسلام عزیز در منطقه كردستان است‌.

س-عملكرد سازمان تا كنون چه بوده است؟

ج-كنترل و پاكسازی نسبی شهر كامیاران و استقرار امنیت و تشكیل شورای موقت شهر و كنترل شهر جوانرود و پاكسازی مناطق شبانكاره مله پلنگان و قوری قلعه و قشلاق و بار اباد و دوراهی باینگان از لوث كفار و مزدوران بیگانه.

س-چرا هجرت كردید؟

ج-دلیل هجرت باید روشن باشد كمتر كسی است كه ظلمها و جنایت‌هایی كه به ما شده است اطلاع نداشته باشد ‌این عوامل ضد اسلام بیشرمانه‌ترین شیوه‌ها و روش‌ها را دراز پیش گرفته‌اند و اگر مسلمانی بنا به اعتقادات اسلامیش در مقابل آنها می‌ایستاد و از اسلام و جمهوری اسلامی ‌و امام خمینی دفاع می‌كرد با وحشیانه‌ترین روش‌ها روبرو می‌گردید‌.

س-نظر شما نسبت به گروههای موجود فعلی در كردستان چیست؟

ج-گروههایی كه در كردستان ضد اسلام جنگ می‌كنند و مخالف جمهوری اسلامی ‌ایران و امام خمینی هستند همگی مستقیم یا غیرمستقیم از قره نوكران و وابستگان به قدرتهای بزرگ شیطانی شرق و غرب هستند‌.

س-چه توقعی از دولت و مقامات مسوول مملكتی دارید؟

ج-دولت در مورد كردستان دید واقع‌بینانه ندارند و باید بینش خود را تصیح كند شیوه قاطع و انقلابی كار را یكسره كنند و هرگونه سستی در برابر‌این دشمنان به زیان اسلام بزرگ است حتماً باید دست عمال بیگانه را هر چه زودتر از دامن‌ایران كوتاه كرد‌.(جمهوری اسلامی12/12/1358)...
نویسنده : شاهد بازدید : 517 تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1391 ساعت: 23:18