كردهای مسلمان،سازمان پیشمرگان مسلمان و انقلاب قسمت چهارم | بلاگ

كردهای مسلمان،سازمان پیشمرگان مسلمان و انقلاب قسمت چهارم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

اعلام همبستگی دانشجویان مهاجر با مردم پاوه

كرمانشاه- خبرگزاری پارس: از طرف انجمن اسلامی دانشجویان مهاجر تربیت دبیر سنندج، پریشب در كرمانشاه اعلامیه‌ای منتشر شد و طی آن گفته شد برای همدردی با برادران اسیری كه در منطقه قشلاق به گروگان‌گرفته شده‌اند از ساعت 14 فردا / جمعه / هفتم دی ماه / به مدت 48 ساعت در مسجد آیت الله بروجردی تحصن خواهند كرد. طبق گزراش رسیده در این اعلامیه، از تمام اقشار مردم و برادران و خواهران مسلمان كرمانشاهی دعوت شده است كه برای ابراز همدردی و نشان دادن وحدت به آنها بپیوندند.(جمهوری اسلامی6/10/1358)


افشاگری مهاجرین كرد مسلمان

بسم الله الرحمن الرحیم

"كردستان آسایشگاه فدائیان خلق". ملت مسلمان و مبارز ایران، با صدای پر طنین الله اكبر، كاخهای فرعونی طاغوت را فرو ریختند اما با كمال تاسف خشتهای آن در كردستان عزیز هم اكنون در حال ساختن كاخهای دیگری میباشند. آنها كه به این تلاش مذبوحانه دست زده‌اند همان ساواكی های دیروز هستند كه حال نام" فدائی» بر خود نهاده‌اند و از گذشته خود شرم ندارند.این خائنین به ملت و اسلام، در مریوان شهر كوچك مرز نشین پایگاهی ساخته‌اند كه از تمام نقاط ایران رفقایی كه خود را طرفداران خلق كرد میدانند (حتی سلام كردی بلد نیستند ) جمع شده‌اند و هر شب به خانه‌ای می‏ریزند و زن و بچه مسلمان را به جرم مسلمان بودن و طرفداری از اسلام ازار و شكنجه می‏دهند تا آنجا كه این عزیزان را به مهاجرت و ترك دیار و كاشانه خود مجبور می‏سازند. (به این می‏گویند گرفتن حق ستمدیده ) هنگامی كه پای صحبت یك روستانشین ستمدیده كرد می‏نشینیم اول از این خائنین و "عزالدین حسینی» ستایش می‏كند اما هنگامی فهمید شما از طرفداران اسلام هستید به خود می‏آید وآهی می‏كشد و با صدای لرزان كه حاكی از ( ترس اوست ) می‏گوید بابا ژاندارمهای شاه خیلی بهتر بودند.آن زمان دو یا سه نفر با  چند اخطاریه می‏آمدند شام یا نهار می‏خوردند و می‏رفتند ولی حالا هر شب 80 نفر از پیشمرگان لنین به ده می‏ریزند و باید نان آنها را داده و مقداری هم پول به آقایان پرداخت. بله اینان مدافع حق كرد هستند! به قول معروف "صدای دهل از دور خوش است». ملت عزیز! اگر به سنندج سفر كرده باشید، میبینید كه " لنینگراد » ایران شده است كتابخانه‌ای آن همه باب میل رفقا میباشد و نشریه‌های دیواری وفاداری آنها را به دولت اسلامی و رهبر انقلاب نشان می‌دهد !! البته برای كسانی كه به آنجا نرفته‌اند، اشتباه نشود، وفاداری برعكس است متاسفانه بدترین توهین به ملت اسلام شده است.امید است ملت كرد به خود آیند و این لكه ننگ را از دامن خود پاك كنندو ملت مسلمان ایران آگاه باشند كه خودمختاری برای خلق كرد نیست بلكه برای فدائیان خلق است.حزبهای "كومله» و "پیشگام» و" فدائی» "خلق وپیكار»  همه در صدد نابودی خلق كرد می‌باشند در عصر آزادی كمونیست‌های به اصطلاح مدافع خلق كرد!؟چشم مسلمان كردستان روشن.. مرگ و نفرت بر مسلمانانی كه در زیر داس و چكش خواهان حق خودمختاری هستند. ننگ بر عوام‌فریبان.   مهاجرین كرد مسلمان مقیم كرمانشاه(جمهوری اسلامی7/10/1358)


دانشجویان مهاجر در رابطه با گروگان‌‌گیری اعلام داشتند: تا زمانی‌كه اسلام بر این مغزها حكومت می‏كند هر گونه استعماری محال است.

كرمانشاه ـ خبرنگار جمهوری اسلامی: اطلاعیه زیر از سوی انجمن اسلامی مهاجر تربیت دبیر سنندج انتشار یافت:

به نام خدا-انسان‌ها در كوره راه مشكلات و دشواریها آزمایش می‏شوند و آنها كه به هدف خود ایمان دارند و ایمان خود را لازمه حركت خود و حركت خود را سرآغاز تكامل در رسیدن به توحیدگاه‌نهایی یعنی جانشینی خدا در زمین می‏بینند و همیشه نمونه‌ای هست برای دیگران كه سنگر مبارزه را خالی می‏گذارند و جبهه را سست نكنند تا آنجا كه به پیروزی بر دشمنان خدا و خلق دست یابند. تا زمانی‌كه هر قدمی در راه خدا برداشته می‏شود و هر فكری در آن سوی مادیات پرواز می‏كند به بند كشیدن و مهار كردن آن از همیات است گروگان‌‌گرفتن پاسداران و اذیت و آزار مردم مسلمان در پاوه اطراف آن نمونه‌ای از این‌گونه خیالهای باطل و خام است كه در مغز دشمنان اسلام می‌گذرد ما دانشجویان مهاجر با اسناد به تجربیاتی كه در كردستان كسب كرده‌ایم به تمام نیروهای مسلمان اعلام خطر می‏كنیم ما ضمن محكوم نمودن اینگونه اعمال خودسرانه و پوچ از قبیل گروگان‌‌گرفتن پاسداران و مسلمانان عالم می‌داریم تا زمانی‌كه اسلام بر این مغزها حكومت می‏كند هرگونه استعماری محال است و برای پشتیبانی از این برادران اسیر روز جمعه (دیروز) 7/10/58 ساعت20بعدازظهر در مسجد آیت‌الله بروجردی به مدت 48 ساعت اعلام تحصن می‏كنیم از آنجا كه در این مدت تجمع دیگرخواهران و برادران مسلمان می‌تواند در جهت افشای توطئه‏های دشمنان واقع شود از مسلمین متعهد تفاضای همدردی و وحدت را داریم.انجمن اسلامی دانشجویان مهاجر تربیت دبیر سنندج(جمهوری اسلامی 8/10/1358)

اعلامیه مهاجرین مسلمان كردستان

كرمانشاه -  خبرنگار جمهوری اسلامی: مهاجرین مسلمان كردستان، طی صدور اعلامیه‏هایی علت مهاجرت خود را جلوگیری از هر نوع در گیری خشونت‌آمیز تلقی نمودند متن اعلامیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

متعاقب اعلام اخیر كاك احمد مفتی‌زاده در مسجد جامع سنندج مبنی بر اینكه در شرایط حاكم بر كردستان، هر گونه فعالیت سیاسی و نظامی در منطقه احتمالا به جنگ و برادر كشی منتهی می‏شود و چنین وضعی هیچ گاه منطبق با نوع تفكر و برنامه ایشان نبوده و نخواهد بود لذا ما عده‌ای از مسلمانان تابعه برنامه و پیشنهاد ایشان بمنظور اجتناب جدی از هر گونه برخورد احتمالی از مناطق مختلف كردستان و به شهرهای دیگر ایران مهاجرت نموده‌ایم بنابر این بدین وسیله قویا بدور بودن كاك احمد و هم مسیران او از هر نوع فعالیت سیاسی و نظامی را محكوم نموده و مجددا اظهار میداریم كه هدف از این مهاجرت جلوگیری از هر نوع بر خورد خشونت‌آمیزو پرهیز از هرگونه درگیری می‏باشد و هر گونه اقدام سیاسی یا نظامی منتسب به مهاجرین، مخالف برنامه و روش فوق است و مربوط به این عده نمی‌باشد.  مهاجرین مسلمان كردستان(جمهوری اسلامی12/10/1358)

 

 

معرفی نشریه

          فریاد آزادی

          نشریه سازمان پیشمرگان مسلمان كرد

          شماره سوم

فریاد آزادی ماست، فریاد مسلمانان كرد و فریاد محرومین زمین است، محرومین مهاجر. هجرت كنندگان از ظلمت به سوی نور و فریاد یاران خداست كه به فرزندان شیطان شمشیر كشیده‏اند. اولین قربانی ازآن ما بوده است. اولین شهید و اولین مظلوم، ‏هابیل و ما فرزندان اوئیم كه هرگاه دستی از آستین ستم باره ای بر میاید جز به كثیت كشتن ما نیست، اماخون فروخته و خطر خریدگان را، پروائی از گردبادهای فتنه نخواهد بود.

جنون منصوری ما راهیچ "داری» به سلامت مبدل نتوان كرد. عاشق را با عقل چه كار، سودایی را با نصیحت میانه ای نیست، ما كشتی می‏دهیم و طوفان می خریم چرا كه نوح زمانه ایم. بت می‏شكنیم و آتش نمرود می خریم چرا كه وارثان ابراهیمیم.

ذبح ما آزادی ماست. ما اسماعیلیم. و وارثان خون خدا، میراث دار پسر خون خدا ماییم.

ما میرندگان نامیرا از "مروه»‏هابیل تا "منای» مهدی ‹ عج › به "سعی» خون برخواسته ایم و در خط

سرخ خطر، طوفان می‏كاریم و زلزله دور می‏كنیم تاآنگاه كه حجت خدا زمین را به سكون فرا خواند.

خداوندا از تو می‏خواهیم ما را در طلب شهادت، یاری فرمائی. خداوندا از تو می‏خواهیم بر شهیدان ما بیفزائی و شهیدان اكنون ما را قبول كنی خداوندا شهید پیشمرگ كرد" محمد داروررین» را از ما قبول كن. مطالب این شماره فریاد آزادی از این قراراست:

1 سوره ناس و برداشت كوتاهی از آن

2 آزادی هرگز نمی میرد( بمناسبت چهلمین روز شهادت سعید آزادی) 

3 اخبار

4 سخنی با مهاجر كرد

5 نقش و عملكرد شهربانی در سنندج

6 كردستان قیامی نو آغاز كرد

7 كرد وكردستان

با آرزوی توفیق هرچه بیشتر برادران پیشمرگ و پر بار شدن هرچه بهتر نشریه فریاد آزادی، شما را بامطلبی از این نشریه تنها می‏گذاریم:

 نقش و عملكرد شهربانی در سنندج

قابل توجه مهندس میر سلیم سرپرست شهربانی جمهوری اسلامی. روز جمعه گذشته، در یكی از خیابانهای سنندج، مردمی كه در حال عبور بودند، بهت زده به منظره ای خیره شده بودند. یك مامور شهربانی با لباس فرم، سطل چسبی در دست داشته و همراه عوامل كومه له و فدائی، مشغول چسباندن تراكت و اعلامیه بود. این منظره، مردم را به یاد توافق هیات ویژه با هیات به اصطلاح نمایندگی خلق كرد ! مبنی بر خروج سپاه پاسداران وافراد مسلح از شهر و سپردن انتظامات شهر سنندج به ماموران شهربانی می انداخت. پس از خروج سپاه پاسداران از سنندج، دیگر شهركاملاً زیر سلطه افراد مسلح كومه له فدائی دمكرات پیكار رزگاری و افتاد و دلیلش هم تعداد بی شمار مسلمانان در كرمانشاه و همدان و .. می‏باشد و همچنین دلیل اصرار زیاد هیات مبنی بر سپردن انتظامات سنندج به شهربانی نیز روشن شد.

عملكرد‏ شهربانی در سنندج بسیار "چشم گیر» می‏باشد از جمله تكذیب خبر واقعه یورش مسلحانه به نماز جمعه در مسجد جامع سنندج به وسیله عوامل مزدور و نوكران امپریالیســم.

و اكنون نیز شهربانی می‏گوید: ( ما فقط امور قضائی سنندج را انجام می‏دهیم ) در صورتی كه تعهد كرده بودند انتظامات و امنیت شهررا تأمین كنند و ما را به یاد آن جمله مامور شهربانی میاندازد

كه وقتی یكی از مسلمانان به شهربانی تلفن می زند و استمداد می‏كند، مامور شهربانی در جواب می‏گوید:

"ما اینجا فقط دلقك هستیم».(جمهوری اسلامی28/10/1358)

 

...
نویسنده : شاهد بازدید : 412 تاريخ : جمعه 19 آبان 1391 ساعت: 14:15

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :