آموزش و پرورش کردستان برتر شد/ معلمان برگزیده مریوانی تحلیل شدند | بلاگ

آموزش و پرورش کردستان برتر شد/ معلمان برگزیده مریوانی تحلیل شدند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در جشنواره شهید رجایی/
آموزش و پرورش کردستان برتر شد/ معلمان برگزیده مریوانی تحلیل شدند
سنندج - خبرگزاری مهر: در چهاردهمین جشنواره شهید رجایی وزارت آموزش و پرورش کشور، اداره کل آموزش و پرورش کردستان را به عنوان دستگاه برتر در سطح کشور معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس ارزیابی های به عمل آمده از سوی وزارت آموزش و پرورش از شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد ادارات کل آموزش و پرورش استان ها در سال 90 ، اداره کل آموزش و پرورش کردستان موفق شد با کسب بیشترین امتیاز در شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه اول دستگاهی در بین سایر ادارات کل استان ها را کسب کند و تندیس این جشنواره را دریافت کند.

این اداره کل در جشنواره شهید رجایی در سطح استان کردستان نیز در سنوات گذشته رتبه اول استانی را در سالهای 84، 86، 88 و 89، رتبه دوم استان در سال 83 و رتبه سوم استان را در سال های 85 و 87 کسب کرده است.

معلمان برگزیده شهرستان مریوان تحلیل شدند

طی مراسمی و با حضور معاون اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان و جمعی از مسئولان ادارات مریوان از معلمان نمونه این شهرستان تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم که بعد از ظهر شنبه در سینمای شهر مریوان برگزار شد از 227 نفر از معلمان نمونه این شهرستان توسط اداره آموزش و پرورش سه معلم از طرف نیروی انتظامی و پنج نفر از معلمان از سوی سپاه پاسداران این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

در حاشیه این مراسم رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان گفت: معیار سنجش معلمان نمونه میزان امتیاز آنان بود و از هر مدرسه در سطح شهر و حومه آن یک معلم به عنوان معلم نمونه آن مدرسه انتخاب شده است.

در پایان این مراسم منوچهر مخدومی با بیان این که معلمان چراغ راه آیندگان هستند خواستار توجه بیشتر مسئولان دولتی به این قشر زحمت کش شد.

...
نویسنده : شاهد بازدید : 1267 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1391 ساعت: 23:47

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :