تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1391 | 23:48 | نویسنده : شاهد
با حضور سردار خراسانی
12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد

خبرگزاری فارس: همزمان با دوازدهمین سالگرد تشکیل بسیج سازندگی و با حضور سردار خراسانی، استاندار کردستان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس، 12 پروژه عمرانی به طور همزمان در کردستان افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: 12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد" alt="خبرگزاری فارس: 12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد" src="http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/02/16/13910216000331_PhotoA.jpg">

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این طرح‌ها در مسجد روستای وصی سفلی از توابع شهرستان اظهار کرد: 25 پروژه از 266 پروژه‌ای که به طور همزمان در کشور افتتاح می‌شود، دراستان کردستان است.

سردار محمدحسین رجبی تصریح کرد: از تعداد پروژه سهم استان امروز 12 طرح به طور همزمان در سراسر استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان داشت:سپاه پاسداران علاوه بر حفاظت و حراست از ارزش‌ها اسلامی و نظامی کشور در امر سازندگی و محرومیت‌زدایی نیز فعالیت می‌کند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: بسیج سازندگی برای توانمندسازی اقدامات دولت و با تعامل و همکاری با دستگاه‌های اجرایی مختلف به خدمت‌رسانی در مناطق محروم می‌پردازد.

رجبی عنوان کرد: هدف‌گذاری بسیج سازندگی انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطقی که محرومیت در آنجا بیشتر مشاهده می شود، است. در مناطقی هم که دستگاه‌ها و بخش خصوصی قادر به حضور در آنجا و تنظیم قرارداد نباشند بسیج سازندگی وارد عرصه خدمت‌رسانی می‌شود.

وی اقدامات وفعالیت های بسیج سازندگی را شامل احداث خانه‌های بهداشت روستایی، ساخت خانه برای محرومین در روستاها، تعمیر و مرمت مساجد، احداث مدرسه ، هدایت آب‌های سطحی، طرح لوله‌کشی آب آشامیدنی در روستاها ذکر کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خدمت در مناطق محروم را از افتخارات سربازان نظام و و لایت دانست و بیان داشت: جهادگران بدون منت و با تمام توان و قدرت خود در راستای آباد کردن کشور فعالیت و تلاش می‌کنند.

رجبی عنوان کرد: هدف از اجرا و برگزاری اردوهای هجرت خدمات رسانی به مناطق محروم و محرومیت زدایی در عرصه های مختلف، استفاده از توانمندی های جوانان و ایجاد روحیه ابتکار و خلاقیت و فراهم کردن شور و نشاط و تعالی در میان جوانان است.

وی محرومیت زدایی، سازندگی، خدمات رسانی، آبادانی و کمک به دولت را از برکات بسیار ارزشمند طرح بسیج سازندگی ذکر کرد و گفت: با حمایت‌های مسئولان می‌توان بسترهای مناسب و مطلوب‌تری را برای حضور جوانان در اردوهای جهادی فراهم کنیم.



امکانات وب

خبرنامه
نظرسنجی