12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد

ساخت وبلاگ
چکیده : با حضور سردار خراسانی 12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد ... با عنوان : 12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد بخوانید :
با حضور سردار خراسانی
12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد

خبرگزاری فارس: همزمان با دوازدهمین سالگرد تشکیل بسیج سازندگی و با حضور سردار خراسانی، استاندار کردستان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس، 12 پروژه عمرانی به طور همزمان در کردستان افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: 12 پروژه خانه بهداشت در کردستان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این طرح‌ها در مسجد روستای وصی سفلی از توابع شهرستان اظهار کرد: 25 پروژه از 266 پروژه‌ای که به طور همزمان در کشور افتتاح می‌شود، دراستان کردستان است.

سردار محمدحسین رجبی تصریح کرد: از تعداد پروژه سهم استان امروز 12 طرح به طور همزمان در سراسر استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان داشت:سپاه پاسداران علاوه بر حفاظت و حراست از ارزش‌ها اسلامی و نظامی کشور در امر سازندگی و محرومیت‌زدایی نیز فعالیت می‌کند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: بسیج سازندگی برای توانمندسازی اقدامات دولت و با تعامل و همکاری با دستگاه‌های اجرایی مختلف به خدمت‌رسانی در مناطق محروم می‌پردازد.

رجبی عنوان کرد: هدف‌گذاری بسیج سازندگی انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطقی که محرومیت در آنجا بیشتر مشاهده می شود، است. در مناطقی هم که دستگاه‌ها و بخش خصوصی قادر به حضور در آنجا و تنظیم قرارداد نباشند بسیج سازندگی وارد عرصه خدمت‌رسانی می‌شود.

وی اقدامات وفعالیت های بسیج سازندگی را شامل احداث خانه‌های بهداشت روستایی، ساخت خانه برای محرومین در روستاها، تعمیر و مرمت مساجد، احداث مدرسه ، هدایت آب‌های سطحی، طرح لوله‌کشی آب آشامیدنی در روستاها ذکر کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خدمت در مناطق محروم را از افتخارات سربازان نظام و و لایت دانست و بیان داشت: جهادگران بدون منت و با تمام توان و قدرت خود در راستای آباد کردن کشور فعالیت و تلاش می‌کنند.

رجبی عنوان کرد: هدف از اجرا و برگزاری اردوهای هجرت خدمات رسانی به مناطق محروم و محرومیت زدایی در عرصه های مختلف، استفاده از توانمندی های جوانان و ایجاد روحیه ابتکار و خلاقیت و فراهم کردن شور و نشاط و تعالی در میان جوانان است.

وی محرومیت زدایی، سازندگی، خدمات رسانی، آبادانی و کمک به دولت را از برکات بسیار ارزشمند طرح بسیج سازندگی ذکر کرد و گفت: با حمایت‌های مسئولان می‌توان بسترهای مناسب و مطلوب‌تری را برای حضور جوانان در اردوهای جهادی فراهم کنیم.

...
نویسنده : شاهد بازدید : 349 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1391 ساعت: 23:48