تاريخ : يکشنبه 24 ارديبهشت 1391 | 14:08 | نویسنده : شاهد
با حضور سه استان کشور عراق صورت گرفت
آغاز جشنواره بازی‌های بومی و محلی در کردستان

خبرگزاری فارس: دومین جشنواره بین‌المللی بازی‌های بومی و محلی به مناسبت گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان با حضور سه استان کشور عراق در کردستان آغاز شد.

خبرگزاری فارس: آغاز جشنواره بازی‌های بومی و محلی در کردستان" alt="خبرگزاری فارس: آغاز جشنواره بازی‌های بومی و محلی در کردستان" src="http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/07/21/13900721215129_PhotoA.jpg">

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، این دوره رقابت‌ها با شرکت تیم‌هایی از استان‌های اصفهان، مرکزی، گلستان، سنندج، مریوان و استان‌های سلیمانیه، هولیر، و دهوک از کشور عراق صبح امروز به میزبانی تیم مریوان آغاز شد.

به گفته رئیس هیئت روستایی و عشایری کردستان، تیم‌‌های شرکت‌کننده در رشته‌های زوران، هه‌ل‌پر‌کی و طناب کشی به مدت دو روز طی روزهای 21 و 22 اردیبهشت ماه جاری با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

هادی کاظمی افزود: این دوره مسابقات با همکاری فدراسیون روستایی و عشایری کشور، اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت روستایی و عشایری استان، دفتر روستایی استانداری کردستان و فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و هیئت روستایی و عشایری شهرستان مریوان آغاز شد.

گفتنی است این دوره مسابقات کشور در روستای سعدآباد مریوان در حال برگزاری است.امکانات وب

خبرنامه
نظرسنجی