برخی ادارات در جهت مخالف توسعه کردستان حرکت می‌کنند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

استاندار کردستان:
برخی ادارات در جهت مخالف توسعه کردستان حرکت می‌کنند

خبرگزاری فارس: استاندار کردستان با تاکید بر خدمت‌رسانی واقعی دستگاه‌های اداری به مردم، گفت: اکنون برخی از ادارات در جهت مخالف توسعه استان حرکت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: برخی ادارات در جهت مخالف توسعه کردستان حرکت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، علیرضا شهبازی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح موسسه آموزش عالی توسعه دانش سنندج اظهار کرد: متاسفانه اکنون در سطح ادارات استان در جهت مخالفت توسعه استان کار می‌کنند.

وی خواستار حضور مسئولان خدمتگذار واقعی در سطح ادارات استان شد و افزود: مراکز آموزشی باید بیشتر در راستای برآورده کردن نیاز جامعه به این موضوع حرکت کنند.

استاندار کردستان به سختی کار و مسئولیت‌های سنگینی که وی برعهده دارد، اشاره کرد و گفت: سایر مسئولان ادارات به این موضوعات توجه آنچنانی ندارند و به صورتی سطحی از کنار کارهای خود می‌گذرند.

به گفته وی، تدبیر و بینش ادارات دولتی نیاز به چابکی دارد تا جوابگوی نیازهای مردم باشد.

شهبازی با بیان اینکه در استان کردستان خدمتگذاری به مردم منحصر به فرد شده است، افزود: در ماه‌ها و سال‌های آینده باید در جواب به قدرشناسی و محبت‌های مردم استان این موضوع را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

وی از افتتاح این دانشگاه به عنوان یکی از افتخارات کردستان نام برد و اظهار امیدواری کرد: این موسسه در راستای توسعه آموزش و تحصیل جوانان بیشتر به توسعه کیفیتی توجه داشته باشد.

استاندار کردستان به حضور افراد تحصیل‌کرده و شاخص استان و کشور در این موسسه اشاره کرد و افزود: انشاالله این موسسه غیردولتی و غیرانتفاعی در سال‌های آینده به یکی از موسسات برتر استان تبدیل شود.

وی در پایان از فعالیت بیش از 65 هزار دانشجو در سطح استان کردستان خبر داد.

...
نویسنده : شاهد بازدید : 363 تاريخ : يکشنبه 24 ارديبهشت 1391 ساعت: 14:05