صعود کارکنان سپاه بیت‌المقدس کردستان به کوه آبیدر

ساخت وبلاگ
چکیده : به مناسبت گرامیداشت سالروز سفر رهبری به کردستان صورت گرفت ... با عنوان : صعود کارکنان سپاه بیت‌المقدس کردستان به کوه آبیدر بخوانید :
به مناسبت گرامیداشت سالروز سفر رهبری به کردستان صورت گرفت
صعود کارکنان سپاه بیت‌المقدس کردستان به کوه آبیدر

خبرگزاری فارس: کارکنان سپاه بیت‌المقدس کردستان به مناسبت گرامیداشت سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به کردستان، به کوه آبیدر صعود کردند.

خبرگزاری فارس: صعود کارکنان سپاه بیت‌المقدس کردستان به کوه آبیدر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس امروز در حاشیه این برنامه در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در سنندج، ضمن گرامیداشت سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به کردستان، اظهار کرد: سفر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به کردستان افتخاری بزرگ و ماندگار برای مردم این استان شهید پرور است.

حجت‌الاسلام محسن حیدریان با بیان اینکه 22 اردیبهشت 88 یادآور طلوع خورشید انقلاب و تداعی کننده خاطره سفر ماندگار و پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان ولایت مدار کردستان است، خاطرنشان کرد: این حماسه تاریخی هرگز از حافظه تاریخ و جغرافیای این منطقه فراموش نخواهد شد.

وی به تاثیرات مادی و معنوی سفر مقام معظم رهبری به استان اشاره کرد و گفت: کسانی که نیم نگاهی به مناطق کردنشین داشتند و می‌خواستند از لحاظ مذهبی و قومیتی ایجاد شکاف کنند و مردم کرد و اهل سنت را از بدنه نظام جدا کنند با سفر رهبری کاملاً ناامید شدند.

به گفته مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان، رهبر انقلاب با حضور نورانی خود در کردستان عملاً به استکبار جهانی اثبات کردند که مردم کرد و جامعه اهل سنت ایرانی برای کشور فرصت هستند.

حجت‌الاسلام حیدریان اضافه کرد: این سفر ضمن تأثیرگذاری بسیار ماندگار و ارزشمند بر استحکام وحدت جامعه اهل سنت و اهل تشیع، بر توسعه اقتصادی و فرهنگی این استان نیز اثرات مطلوبی بر جای گذاشت.

وی افزود: اختصاص اعتبارات جهشی و نگاه معظم‌له به رفع مشکلات و موانع پیشرفت در کردستان در کنار برکات معنوی، مهم‌ترین عامل در رشد و توسعه استان به ویژه در چند سال اخیر است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس با بیان اینکه در این سفر معنوی 800 میلیارد تومان اعتبار به عمران و آبادانی استان اختصاص یافت، اضافه کرد: تخصیص این میزان اعتبار در تحقق و سرعت بخشیدن به بسیاری از برنامه‌های توسعه استان بسیار موثر بوده است.

وی در پایان هدف از برگزاری این برنامه را گرامیداشت سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان کردستان عنوان کرد و گفت: برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های مختلف در نواحی و پایگاه‌ها سپاه و بسیج سراسر استان از دیگر برنامه‌های سپاه‌بیت‌المقدس به مناسبت گرامیداشت سومین سالگرد سفر رهبری به کردستان است.

...
نویسنده : شاهد بازدید : 298 تاريخ : يکشنبه 24 ارديبهشت 1391 ساعت: 14:01