پروژه‌های سازندگی امنیت کردستان را بیشتر می‌کند

ساخت وبلاگ
چکیده : فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: پروژه‌های سازندگی امنیت کردستان را بیشتر می‌کند خبرگزاری فارس: ... با عنوان : پروژه‌های سازندگی امنیت کردستان را بیشتر می‌کند بخوانید :
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:
پروژه‌های سازندگی امنیت کردستان را بیشتر می‌کند

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: اجرای پروژه‌های سازندگی حفظ امنیت کردستان را موجب می‌شود.

خبرگزاری فارس: پروژه‌های سازندگی امنیت کردستان را بیشتر می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار محمدحسین رجبی در جلسه ستاد پشتیبانی بسیج سازندگی استان در سالن دولت استانداری با گرامیداشت سالروز بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری، اظهار کرد: امسال استان کردستان در زمینه پروژه‌های بسیج سازندگی یکی از استان‌های نمونه کشوری انتخاب شد.

وی افزود: امیدواریم از تمام توان و مقدورات بسیج سازندگی با توجه به شرایط و استعدادهای استان در زمینه تحقق تعهدات استفاده شود و امسال نیز با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و مساعدت مسئولان آمادگی پذیرش تعهدات را در زمینه اجرای پروژه‌های مختلف داریم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در ادامه محرومیت‌زدایی، زودبازده بودن طرح‌ها و کم شدن هزینه‌های اجرایی پروژه‌ها را از اهداف بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: هدف سپاه از طرح‌های بسیج سازندگی اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی است نه درآمدزایی و بر همین اساس اقتصاد مهم‌ترین مسئله‌ای است که به عنوان اولویت پروژه‌ها دنبال می‌شود.

رجبی اضافه کرد: پروژه‌های بسیج سازندگی از طرف دیگر به بازخورد امنیت استان کردستان نیز کمک شایانی خواهد کرد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در سال جاری بیشترین عنایات و تاکیدات را به مسئولان استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی اعلام داشتند.

* نقش سپاه در آبادانی کشور ملموس است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در ادامه اظهار کرد: انجام پروژه‌های راهسازی، احداث خانه‌های بهداشت، ساخت خانه‌های محرومان در روستاهای دور افتاده، تعمیر و مرمت مساجد، احداث مدرسه و هدایت آب‌های سطحی نشان‌دهنده نقش این نهاد مقدس در سازندگی کشور و خدمت‌رسانی به مردم محروم است.

رجبی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی به تدبیر مقام معظم رهبری تشکیل و به ایفای ماموریت در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی می‌پردازد، تصریح کرد: اجرای طرح‌های بسیج سازندگی از جمله طرح هجرت 3 که با هدف محرومیت‌زدایی مطرح شده است، موجب افزایش امید به زندگی در میان محرومان می‌شود.

وی طرح هجرت 3 را یک کار موفق در زمینه جهاد سازندگی با محوریت تفکر بسیجی دانست و اضافه کرد: بسیج سازندگی در قالب طرح‌هایی همچون طرح هجرت با حضور در مناطق محروم اقدام به عمران و آبادانی روستاها می‌کند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در پایان ترویج فرهنگ ایثار را مهم‌ترین هدف طرح‌های هجرت دانشجویی عنوان کرد و گفت: طرح هجرت علاوه بر ایجاد پیشرفت و سازندگی در مناطق محروم موجب افزایش روحیه امید در مردم و دانشجویان می‌شود


 

...
نویسنده : شاهد بازدید : 172 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1391 ساعت: 23:49