دیگر رسانه(از ورود قاتل به مجلس تا واردات بازیگر چینی)

ساخت وبلاگ
چکیده : ... با عنوان : دیگر رسانه(از ورود قاتل به مجلس تا واردات بازیگر چینی) بخوانید :

 

دیگر رسانه(از ورود قاتل به مجلس تا واردات بازیگر چینی)ورود یک شرور به مجلس نهم (بولتن نیوز)


یکی از راه یافتگان مجلس نهم که در انتخابات اسفند ماه سال گذشته توانسته بود رای مردم یکی از شهرستان ها را به خود جلب کند به علت سابقه ارتکاب قتل عمد و ایراد جرح عمدی نسبت به یک خانواده شهید در دستگاه قضایی دارای پرونده است . وی علاوه بر سابقه قتل عمد سوابق متعددی نیز در موضوع زمین خواری داشته و برخی از زمین های بیت المال را به تصرف خود در آورده است و در همین زمینه نیز رای محکومیت قطعی از سوی دادگستری شهرستان دارد . با وجود این، در اعلام سوابق وی به شورای نگهبان در هنگام تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس نهم ، پرونده وی سفید تحویل مسئولین شد.

قرآن های مجانی و تهدید صلح مذهبی ( واحد مرکزی خبر)


با توزیع میلیونها قرآن مجانی از سوی یک گروه مسلمان افراط گرا، یک مقام ارشد حزب حاکم آلمان ، این امر را تهدیدی برای صلح مذهبی برشمرد و از آن انتقاد کرد. گروه افراطی قرار است 25 میلیون قرآن مجانی در اختیار افراد غیرمسلمان در آلمان قرار دهد.


ماجرای وام 50 میلیون تومانی رئیس جمهور به پرستو صالحی (آفتاب)


پرستو صالحی ، بازیگر سینما و تلویزیون که پیشتر در مورد پیشنهاد غیراخلاقی یک تهیه کننده در ازای کار طولانی مدت سخن گفته بود و رسانه ها را بسوی مصاحبه های فراوان با سینماگران کشاند، دوباره پست جدیدی در اینترنت قرار داده است که حکایت از وام 50 میلیونی احمدی نژاد برای وی بخاطر جبران 4 سال خانه نشینی اش، دارد ، آنچه که وزارت ارشاد با عنوان اینکه صالحی "درجه هنری ندارد"، مانع پرداخت آن شده است. وی در پایان متن هم آورده است: "چند هنرمند در ایران درجه هنری دارند؟ و آیا آنان که دارند نیازی به وام دارند؟


انتشار رباعی توهین‌آمیز در خبرگزاری فارس در انتقاد از کشورهای عربی و ترکیه (بهار نیوز)


یكی از خبرگراری‌های رسمی كشور مجدداً با اشتباهی فاحش و مطمئنا ناشیانه یك گاف بزرگ داد تا خوراك مناسب دیگری برای جوسازی علیه كشور فراهم شود. این خبرگزاری در اقدامی عجیب و برای انتقاد از نقش دولتمردان ترکیه در مورد سوریه طی شعری با عنوان "«داوود» و «گل» و «رجب» دغلباز شده ست"، ترکیه و سران آن‌را با بدترین تعابیر مورد تحقیر و ناسزا قرار داد، آنچه که برخی سایت‌های كشور تركیه و برخی كشورهای عربی تصویر آن برداشته شده و در حال حاضر در فضای وب دست به دست می‌گردد.


دندانهای خراب ایرانیها/ رویای رفتن به دندانپزشکی (خبرگزاری مهر)


هزینه‌های سنگین درمان بیماریهای دهان و دندان و پوشش ندادن خدمات دندانپزشکی از سوی بیمه ها در کشور، باعث شده تا اغلب افرادی که دندانهای خراب و فرسوده دارند، در رویای رفتن به مطب دندانپزشکی، چشم انتظار وعده مسئولان نظام سلامت برای پوشش بیمه ای خدمات دندانپزشکی باشند. به گفته رئیس سازمان نظام پزشکی کشور صندوقهای بیمه‌ای فقط ۲ تا ۳ درصد هزینه‌های دندانپزشکی را پرداخت می‌کنند و در شرایط فعلی ۹۰ درصد از هزینه های سلامت در حوزه دهان و دندان توسط مردم پرداخت می شود که این وضعیت غیر قابل قبول است و این موضوع فشار زیادی را در بخش پیشگیری و درمان بیماریهای دهان و دندان به مردم وارد کرده است.


طنز کیهان درباره توقف پیش فروش سکه


گفت: تازه چه خبر؟!


گفتم: بانك مركزی اعلام كرد «پیش فروش سكه متوقف می شود».


گفت: هزاران آفرین، صد بارك الله، با این اقدام دست واسطه ها و دلال ها از بازار سكه كوتاه خواهد شد.


گفتم: مرد حسابی! كجای كاری، بانك مركزی اعلام كرده توقف پیش فروش سكه برای جلوگیری از كاهش قیمت آن است!


گفت: یعنی چی؟!


گفتم: با سرازیر شدن سكه های پیش فروش شده قبلی به بازار، قیمت سكه به شدت كاهش یافته و بانك مركزی می خواهد پیش فروش را متوقف كند تا مانع عرضه بیشتر سكه و كاهش بیشتر قیمت آن شود!


گفت: ولی كاهش قیمت سكه به نفع مردم و به ضرر واسطه ها و دلال هاست و بانك مركزی باید از كاهش قیمت آن استقبال كند.


گفتم: چه عرض كنم؟! شخصی پتروس فداكار را با دهقان فداكار اشتباه گرفته بود، رفت انگشتش را كرد توی چشم راننده قطار!


مردی صورتش را حراج کرد (العربیه)


یک جوان آلمانی برای جمع آوری پول جهت راه اندازی موزه سگ ها، طی اقدام عجیبی تصمیم گرفت صورت خود را برای تبلیغ شرکت‌ها و موسسات، به آن‌ها اجاره دهد. وی امیدوار است تا با خالکوبی تبلیغات موسسات بر روی صورت خود، بتواند مبالغ قابل توجهی به دست بیاورد. وی با تقسیم صورت خود، هزینه هر قسمت را بنا به اهمیت مشخص کرده است.

رئیس جمهور میزان اشتغال ایجاد شده در سال 90 را اعلام کرد: 'آمار خوشحال‌کننده است' (جهان نیوز)

محمود احمدی‌نژاد در ورزشگاه تختی و در اجتماع مردم شهرستان بندرعباس گفته است: آماری كه تا به حال درباره تحقق هدف ایجاد 2.5 میلیون شغل در سال 90 ارائه شده آماری خوشحال كننده است. در این راستا گروهی مامور بررسی صحت و سقم آمار ایجاد اشتغال سال 90 شدند و مقرر شد تا آمار تك‌تك نفراتی كه برای آنها شغل ایجاد شده است مستندات جمع‌آوری شده و به ملت ارائه شود. وی افزود: تا به حال نیز ایجاد بیش از یك میلیون و ششصد هزار شغل در سال 90 بررسی و مورد تایید قرار گرفته است و دولت مصمم است برای سال 91 نیز ایجاد 2.5 میلیون شغل دیگر را محقق كند.


ادامه سراشیبی یک ماهه دلار (خبرآنلاین)


قیمت دلار به پایین ترین حد در یک ماه گذشته رسید و در بازار تهران، امروز قیمت خرید هر دلارآمریکا، 1878 تومان بود که پایین ترین نرخ از هفته پایانی اسفندماه تاکنون است. کاهش قیمت درباره پوند انگلیس و یورو اروپا هم صدق می کند.

50 بسته هروئین در کوله‌ یک مهدکودکی (آسوشیتدپرس)


یک کودک پنج‌ساله آمریکایی 50 بسته هرویین با خود به مهد کودک برد تا پلیس ناپدری 35 ساله وی را دستگیر کند. این کودک 5 ساله هنگام مراجعه به مهد کودک، کت ناپدری خود را پوشید و در زمان حضور و غیاب مواد مخدر را به مربی خود نشان داد. مربی نیز موضوع را به اطلاع مدیر مهد رساند تا مقدمات دستگیری ناپدری فراهم شود. وی اکنون تحت نظر مسوولین ایالتی زندگی می‌کند تا وضعیت کفالتش مشخص شود.

انتقاد آیت الله نوری از تورم و گرانی (رسانیوز)


آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، روز چهارشنبه در درس خارج خود در مسجد اعظم قم ، از تورم و گرانی موجود در کشور انتقاد کرد و خواستار برنامه ریزی و چاره اندیشی مسؤولان برای حل مشکلات اقتصادی به ویژه تورم شد. وی افزود: توجه به معیشت مردم امری مهم، لازم و حیاتی است و مسؤولان و دولتمردان باید به این نکته توجه کنند تا مردم بیش از این دچار مشکل نشوند.

درآمد نجومی دولت از هدفمندی (فارس)


نماینده شیراز می گوید دولت به مجلس پیشنهاد داده است میزان درآمدهایش از محل اجرای قانون هدفمندی افزایش یابد. وی افزوده است: سال گذشته میزان این درآمدها مبلغ ۵۴ هزار میلیارد بود، که 10 هزار و 800 میلیارد آن به طور مستقیم به بخش های دولتی تعلق گرفته است. حال دولت درخواست کرده سقف درآمد از 54 هزار میلیارد به 100 یا 130 هزار میلیارد افزایش یابد . وی پیش‌بینی کرد ممکن است مجلس حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد اجازه افزایش قیمت‌ها را به دولت بدهد .

بازداشت شش ایرانی تبار به اتهام قاچاق مواد مخدر به آمریکا (واحد مرکزی خبر)


منابع قضایی امریکا از بازداشت شش ایرانی خبر دادند که عضو شبکه ای بودند و با مخفی کردن تریاک در محموله های فرش ایرانی، این ماده مخدر را به امریکا قاچاق می کردند. موادی که به امریکا قاچاق می شد از مناطق مرزی ایران و افغانستان راهی بندر هامبورگ آلمان شده و در آنجا بین فرشهایی مخفی می شد که از مبداء مشهد به آلمان می رسید. مقصد نهایی تریاکهای مخفی شده در فرشها نیویورک بود. در این شهر، تریاکها از فرش جدا شده و به دیگر شهرهای امریکا، از جمله واشنگتن و لس آنجلس منتقل می شد. در صورت اثبات جرم قاچاق تریاک به خاک امریکا، احکامی تا بیست سال حبس در انتظار این شش ایرانی خواهد بود.


چرا آمریکا درخواست مشایی را رد کرد؟ (انتخاب)


معاون سابق سردبیر روزنامه واشنگتن پست با اشاره به ماجرای "درخواست ملاقات مشایی با مقامات آمریکایی" که توسط خود او افشا شد، گفته است: عدم تمایل امریکایی ها به دیدار با مشایی به این دلیل بود که آنها نمی خواستند درگیر دعوای سیاسی در تهران بین احمدی نژاد و اصولگرایان شوند. در واقع آن موضوع به دلیل تجریه سال 2009 در مذاکرات راکتور تحقیقاتی تهران در وین بود که پس از آنکه نماینده احمدی نژاد به نظر با معامله موافقت کرده بود، شکست خورد. آمریکا احساس می کند که مهم است با نماینده ای صحبت کنند که مستقیم از طرف آیت الله خامنه ای باشد. به همین دلیل هم بود که اوباما دیدار اردوغان و رهبری ایران را فرصت مهمی برای ارتباط می دانست.

پرواز دولت احمدی‌نژاد در اوج آسمان دنیا ! (جهان نیوز)


علی اکبر جوانفکر در یادداشتی در روزنامه ایران با رد سوءمدیریت دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، مشکلاتی همچون تورم را به گردن "دست آلوده" انداخت و مدعی شد: اگر «دست‌های آلوده» و برخوردار از حمایت‌های بیگانه‌ به اخلال در نظام اقتصادی کشور مبادرت نمی‌کردند، تورم بی منطق و خارج از قواعد علمی اقتصادی در جامعه،‌ بروز و ظهور پیدا نمی‌کرد. وی افزوده است: دولت آقای احمدی‌نژاد بر اساس وظیفه، به تنظیم هوشمندانه سیاست خارجی پرداخته است، به گونه‌ای که در سایه تدابیر اتخاذ شده،‌ جذابیت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران نه فقط در دنیای اسلام بلکه در جای جای جهان،‌ به بالاترین سطح ممکن طی سال‌های اخیر رسیده است.


جنجالی ترین تولد یک رهبر جنجالی (خبرآنلاین)


سالروز تولد بنیان گذار کره شمالی جهانیان را ترسانده است


علت ابطال انتخابات در یک حوزه انتخابیه (همشهری آنلاین)

فرماندار عباس‌آباد گفته است: "به‌دلیل تخلفات و بداخلاقی‌های خود کاندیداها، شورای نگهبان رأی بر بطلان انتخابات در حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد داد" .وی افزوده است: مردم و مسئولان به وظایف خود در قبال انتخابات عمل کردند، اما به‌دلیل تخلفات و بد اخلاقی‌های خود کاندیداها، شورای نگهبان رأی بر بطلان انتخابات داد و این امر موجب ضرر و زیان مردم حوزه انتخابیه شد.


واکنش عجیب کارگردان قلاده‌های طلا به "فساد در سینما" : برویم از چین بازیگر بیاوریم؟! (برنا)


طالبی در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود فساد در سینمای ایران گفت: در بوتیک فروشی‌ها هم مساله فساد هست. در همه صنوف وجود دارد؛ در صنف ما هم هست. چرا نمی‌روید صنف‌های بوتیک فروش را بیاورید در موردشان صحبت کنیم. حتی راننده تاکسی‌ها را هم در این زمینه می‌توان به چالش کشید. بی خودی سوژه‌ای پیدا کردند؛ خانمی به خارج از کشور رفته، پیراهنش را کنده، این‌ها خوش خوشان‌شان شده، سوژه پیدا کردند. اصلا اینجوری نیست. ما آدم خوب و بد همه جا داریم. تمام کسانی که تا به حال با آنها کار کردم آدم‌های شریفی بودند... از کجا هنرمند بیاوریم؟ برویم واردات کنیم و از چین بیاوریم. برویم از چین بازیگر بیاوریم؟

...
نویسنده : شاهد بازدید : 213 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 ساعت: 1:01