دیگر رسانه (ازجنگ ایمیل علیه بشارتا صفر شدن حساب ارزی) | بلاگ

دیگر رسانه (ازجنگ ایمیل علیه بشارتا صفر شدن حساب ارزی)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فاش شدن ایمیل خصوصی بشار اسد (ایرنا)

روزنامه گاردین لندن در گزارشی مدعی شد که به محتویات هزاران ایمیل خصوصی بشار اسد رییس جمهوری سوریه و همسرش "اسما اسد" دسترسی پیدا کرده است.
در این گزارش که قرار است در شماره روز پنجشنبه این روزنامه منتشر شود؛ مدعی شده است که این ایمیل ها را که تعداد آنها بالغ بر سه هزار فقره است از طریق فعالان مخالف دولت سوریه دریافت کرده است.

حکم ابقا اکبرهاشمی رفسنجانی برتمام گمانه زنی ها خط بطلان کشید (العالم)


تارنمای العربیه درباره انتصاب تازه اکبرهاشمی رفسنجانی و ابقای او در ترکیب اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: وجود گمانه زنی ها از احتمال تمدید نشدن ریاست هاشمی رفسنجانی؛ وی در راس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابقاء شد.

مخالفت سلفی‌های مصر با جدایی نادر از سیمین (العالم)

دانشجویان سلفی در دانشگاه قاهره با ادعای اینکه فیلم جدایی نادر از سیمین، افکار شیعی را در جامعه رواج می دهد؛ از پخش آن در دانشگاه قاهره جلوگیری کردند.
کمیته هنرمندان و شخصیت های فرهنگی مصر موسوم به "الابداع" ممنوعیت نمایش فیلم "جدایی نادر از سیمین" در دانشگاه قاهره را تأسف بار خوانده، و از مدیریت این دانشگاه خواست به مخالفت افراطی‌ها توجهی نکند.

قتل تاجر ایرانی در گرجستان

وزارت کشور گرجستان روز سه شنبه با صدور اطلاعیه ای از قتل یک تاجر ایرانی در تفلیس خبر داد.
در اطلاعیه آمده است: "مقصودبدوستانی" در دفتر اتحادیه تجار ایرانی در تفلیس با چند ضربه چاقو به قتل رسیده است.
بر اساس گزارش منابع خبری در گرجستان؛ پیش از قتل این تبعه ایرانی؛ چند مرد در محل قتل این تاجر در تفلیس دیده شده اند.

مراسم عروسی به صحنه اعتراض علیه آل سعود تبدیل شد (مهر)

اعتراضات مردمی در عربستان همچنان در حال گسترش است و تازه ترین خبر از تبدیل شدن مراسم ازدواج فرزند یکی از زندانیان در بند آل سعود به صحنه اعتراضات علیه این رژیم حکایت می کند.
پایگاه راصد در گزارشی آورده است : شهر القطیف دیروز عصر شاهد مراسم عروسی فرزند "عبدالله الجراش" یکی از زندانیان سیاسی بود.
در این گزارش آمده است: برخی خبرها از احتمال اعطای مرخصی به عبدالله الجراش(که از سال 1996 در زندان به سر می برد) از سوی مقامات سعودی برای شرکت در مراسم عروسی فرزندش بود، اما اجازه مشارکت این پدر در مراسم ازدواج پسرش به یاس تبدیل شد.

راز لب خوانی عادل فاش شد (افکارنیوز)

عادل فردوسی پور برای رمزگشایی از اتفاقات فدراسیون فوتبال، فیلم های گرفته شده همکارانش از روز مجمع را در اختیار دو کارشناس خبره این کار سپرد و جالب اینجا بود که اگرچه هر یک از این دو به طور جداگانه نوار فیلم ها را دیدند اما نوشته های شان از حرف های حمید سجادی در روز مجمع، یکسان بوده است.
این دو کارشناس که در این کار با عادل همکاری کردند، دو هموطن کم شنوا هستند که تحصیلات عالیه آکادمیک دارند. این دو تحصیلات شان را از همین طریق ادامه داده اند و با لب خوانی گفته های اساتید شان توانسته اند به درجات بالای تحصیلی برسند و برای خود کارشناسانی خطبه هستند. نکته جالب این بوده که این دو به دلیل اینکه صورت عزیز محمدی در تصاویر به صورت کامل مشخص نبوده است، نتوانسته اند حرف های او را هم تشخیص بدهند.

حساب ذخیره ارزی چگونه صفر شد؟ (عصر ایران)

خبر تهی شدن حساب ذخیره ارزی را وقتی کنار خبر عدم واریز 11 میلیارد دلار از درآمد نفتی به آن بگذاریم، مساله پیچیده تر و مبهم تر می شود.
در جلسه بررسی بودجه سال 90، وقتی رییس کمیسیون کشاورزی در پیشنهادی خواستار اختصاص دو هزار میلیارد تومان از حساب ذخیره ارزی برای آب شد، با پاسخی نا امید کننده از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس روبرو شد.
از جمله رییس کمیسیون تلفیق در تذکری گفت: در حال حاضر پولی در حساب ذخیره ارزی وجود ندارد چرا که طبق آمار رسمی بانک مرکزی تا پایان سال 89 حتی یک دلار در حساب ذخیره ارزی باقی نمانده است، بنابراین این‌که تنها قرار باشد دو هزار میلیارد تومان برای بخش آب چک بکشیم، هیچ فایده‌ای ندارد چون پولی در حساب ذخیره ارزی نیست.

...
نویسنده : شاهد بازدید : 157 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 ساعت: 0:37

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :