دیگر رسانه( ازپشت پرده حصر موسوی و کروبی تا دیدن ناموس با 1000 دلار)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دیگر رسانه( ازپشت پرده حصر موسوی و کروبی تا دیدن ناموس با 1000 دلار)

موسوی و کروبی به درخواست چه کسی در حصر قرار گرفتند؟ (کیهان)

سایت گویانیوز معروف به «سیانیوز» و چند سایت ضدانقلابی دیگر خطاب به کیهان نوشته اند «خاتمی دیگر رهبر جنبش سبز(!) نیست»! کیهان در واکنش به این نوشته پرسید: به کیهان چه ربطی دارد که خاتمی رهبر فتنه سبز باشد یا نباشد؟! گفت: نوشته اند خاتمی دیگر رهبر جنبش نیست که کیهان بخواهد از رأی دادن او علیه جنبش سوءاستفاده کند!
گفتم: مگر چیزی به نام فتنه سبز وجود خارجی هم دارد که بحث رهبری آن در میان باشد؟! گفت: نوشته اند خاتمی به جنبش(!) خیانت کرده و رهبران ما موسوی و کروبی هستند که در حصر به سر می برند! گفتم: ولی برخی از خبرها حکایت از آن دارد که حصر موسوی و کروبی به درخواست خودشان بوده تا از انتقام مردم در امان باشند و از مسئولان امنیتی هم خواسته اند این قضیه لو نرود! گفت: یعنی گروههای اپوزیسیون بعد از اینهمه پالس و نشانه هنوز متوجه این موضوع نشده اند؟!

بازگشت اصغر فرهادی به ایران ( خبر آنلاین)

اصغر فرهادی کارگردان سینما و برنده اسکار بهترین فیلم خارجی زبان بامداد امروز ( شنبه 20 اسفند ) از پاریس به تهران آمد. فرهادی کارگردانی فیلم‌هایی چون «رقص در غبار»، «شهر زیبا»، «چهارشنبه سوری»، «درباره الی» و «جدایی نادر از سیمین» را در کارنامه کاری‌اش دارد.

خاطره سیمین دانشور از امام موسی صدر (خبرآنلاین)

مجله گوهران در سال ۸۵ مصاحبه‌ای پیرامون نیما یوشیج با سیمین دانشور کرده بود که او در این مصاحبه خاطراتی را از موسی صدر و نیما و جلال بیان کرد.
بخشی از حرف‌های سیمین دانشور بدین شرح است:
«موسی صدر خیلی خوش تیپ بود. حالا لیبی (قذافی) یا گمش کرده یا کشتدش، نمی‌دونم. غروب بود. موسی صدر اومد، در زد. اون یکی از زیبا‌ترین مردهای دنیا بود. چشم‌های خاکستری، درشت، زیبا. لباس آخوندیش هم شیک، از این سینه کفتری‌ها. من در رو باز کردم.

گفتم: ببینم! شما امامی، پیغمبری! تو حق نداری این‌قدر خوشگل باشی! خندید. گفت: جلال هست؟ گفتم: آره، بیا تو. اومد تو. نیمام که همیشه این‌جا بود……. دیگه من نرسیدم چایی به نیما بدم.
نیما تو خاطراتش نوشته که: سیمین محو جلال امام موسی صدر شد و چایی ما رو خودش نداد و منم چایی نخوردم.

رئیس جمهور در دقیقه 90 سال 90 به مجلس می‌رود (مهر)


سرانجام پس از حدود 9 ماه و پس از تاخیر مکرر در طرح سئوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس سرانجام رئیس جمهور پذیرفت برای پاسخ به سئوالات نمایندگان، روز چهارشنبه در اخرین جلسه مجلس در سال 90 در صحن علنی مجلس حاضر شود. 30 آذر ماه سال جاری طرح سئوال از رئیس جمهور که با 79 امضا به هیئت رئیسه مجلس رسیده بود به 6 کمیسیون مجلس ارجاع شد و کمیسیون های مذکور ظرف یک هفته باید طرح سئوال از رئیس جمهور را بررسی و گزارش آن را ارائه دهند. در صورتی که سئوال کنندگان از پاسخ های داده شده در کمیسیون ها توسط نمایندگان دولت قانع نشوند گزارش کمیسیون به هیئت رئیسه مجلس ارائه می شود و طبق ماده 197 آیین نامه این گزارش در صحن اعلام می شود و به رئیس جمهور ارسال خواهد شد. پس از آن رئیس جمهور باید ظرف مدت یک ماه در صحن علنی مجلس حضور و پاسخگوی نمایندگان باشد. مهمترین محورهای این طرح تخلفات قانونی دولت از جمله عدم اجرای قانون مترو و عدم معرفی وزیر ورزش در مهلت قانونی و مقاومت 11 روزه رئیس جمهور در برابر حکم رهبر انقلاب مبنی بر ابقای مصلحی وزیر اطلاعات و نحوه عزل متکی وزیر سابق امور خارجه و همچنین مسائل مربوط به امور فرهنگی از جمله اجرای قانون عفاف و حجاب در کشور بود.

سفیر ایران : 11 هزار موشک آماده حمله به اسرائیل و آمریکا داریم (مهر)
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت در پاسخ به سؤالی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی اگر واقعا بخواهد به تاسیسات هسته ای ایران حمله کند آن را بدون هیچ صحبت و موضعگیری قبلی انجام می دهد.

وی افزود: البته ایران کمترین احتمالات را هم جدی می گیرد. ما خود را آماده کرده ایم و هم اکنون 11 هزار فروند موشک آماده شلیک به آمریکا و اسرائیل و مصالح آنها در جهان داریم.


4 ژنرال ارتش سوریه به ترکیه پناهنده شدند ( روزنامه ملیت )


در پی تشدید حملات ارتش سوریه به شورشیان شهر ادلب در نزدیکی مرز ترکیه دو شب پیش دو ژنرال، یک سرهنگ و یک درجه دار ارتش سوریه از منطقه مرزی در نزدیکی روستای کاوالجیک بخش ریحانلی استان هاتای وارد ترکیه شدند. ساعاتی بعد خبرگزاری آناتولی شمار ژنرال های ارتش سوریه را که به ترکیه گریخته اند 4 نفر اعلام کرد.

تهرانی‌ها ماهی چقدر صدقه می‌دهند؟ (فارس)

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان تهران گفت: بیش از ۲۲ میلیارد ریال ماهانه توسط مردم استان تهران به صندوق‌های صدقات واریز می‌شود .

ساخت مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی (فارس)

کارگردان برجسته ایرانی از ارائه طرحی مبنی بر ساخت مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» خبر داد.
سید داوود میرباقری با بیان اینکه توجه به سیره معصومین و بزرگان دین از زمره وظایف تک تک آحاد جامعه و به ویژه هنرمندان است، اظهار کرد: قصد داریم تا مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی را بسازیم و بی‏شک بخش‏هایی از این مجموعه در شاهرود (زادگاه میرباقری) ساخته خواهد شد.


نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به احمدی نژاد (الف )


در پی اخبار منتشر شده پیرامون انتخاب سعید مرتضوی به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای به رئیس جمهور، سوالاتی درباره این انتخاب مطرح کرده است.
متن کامل نامه بدین شرح میباشد:

جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد
ریاست محترم جمهور
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضرتعالی

با توجه به اخبار این چند روزه ظاهراً تصمیم گرفته شده است که آقای سعید مرتضوی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی معرفی شود. در این رابطه و با اذعان به انجام برخی خدمات توسط جناب آقای مرتضوی، برخی سوالات و ابهامات وجود دارد که جنبش عدالتخواه دانشجویی علاقه مند است ضمن شنیدن پاسخ آنها دلایل حضرتعالی را پیرامون این انتخاب دریافت کند.
اولا با توجه به کارکردها و جایگاه سازمان تامین اجتماعی، جناب آقای مرتضوی تخصص لازم برای تصدی این پست را دارا نمی باشد. پس انتخاب ایشان برای برعهده گرفتن این مسئولیت چگونه قابل توجیه است؟
ثانیا مگر چه نکات مثبتی در کارنامه عملکرد ایشان در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز وجود دارد که اکنون قرار است به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی معرفی شوند؟ دستاورد مثبت ایشان در سمت قبلی چیست؟
ثالثا ابهامات و سوالات فراوانی پیرامون عملکرد ایشان خصوصا در قضایایی مانند کهریزک، گم شدن پرونده های فروش سوالات آزمون پزشکی دانشگاه آزاد، کسب مدرک ایشان از دانشگاه آزاد و… در میان عامه مردم خصوصا دانشجویان وجود دارد. با توجه به این مسائل، جنبش عدالتخواه دانشجویی خواستار پاسخ گویی حضرتعالی در رابطه با این انتخاب است.

پیشنهاد سهمیه‌بندی بنزین در آمریکا (فارس)

رئیس شرکت اکسون موبیل آمریکا با اشاره به تهدید ایران برای بستن تنگه هرمز در صورت تشدید تنش ها با غرب گفت دولت آمریکا برای مقابله با کمبود سوخت می تواند عرضه بنزین برای خودروها را سهمیه بندی کند. به گفته رئیس شرکت اکسون موبیل، اگر تنش ها با ایران در مورد برنامه هسته ای این کشور بالا بگیرد، افزایش بهای نفت تداوم خواهد یافت و این افزایش بهای انرژی موجب آشفتگی بیشتر اقتصاد جهانی خواهد شد. فشار آمریکا و اروپا بر برنامه هسته ای ایران و واکنش ایران، بهای نفت را در ابتدای ماه جاری میلادی به 128 دلار در هر بشکه، یعنی بالاترین میزان از تابستان سال 2008 رساند.

تکذیب سوختگیری هواپیمای آمریکایی در ایران (فارس)

مدیر عامل شرکت‌ فرودگاه‌های کشور گفت: شایعه سوخت‌گیری هواپیمایی آمریکایی در فرودگاه امام «ره» از اساس کذب است چرا که هواپیمای مزبور متعلق به شرکت ماهان و برای پیوستن به ناوگان هوایی کشور خریداری شده و برای الحاق به ناوگان هواپیمایی کشور و انجام مراحل نقل و انتقالات اسناد در فرودگاه امام «ره» فرود آمده است. وی با اشاره به اینکه بعد از انجام مراحل اداری این هواپیما نیز به چرخه ناوگان هوایی ایران خواهد پیوست، تصریح کرد: مطابق برآوردهای صورت گرفته حدود دو هفته زمان نیاز است که بروکراسی‌های اداری و ثبتی هواپیمای مزبور طی شده و آماده قرار گرفتن در مسیر پرواز شود.


همسر ارشد بن لادن محل اختفای وی را به آمریکا لو داد ( ایندیپندنت )

تحقیقات هشت ماهه شوکت غدیر یک افسر بازنشسته ارتش پاکستان نشان می دهد خیریه صابر همسر ارشد بن لادن در به دام انداختن وی در مخفیگاهش با سازمان جاسوسی آمریکا (سازمان سیا) همکاری داشته است.

60 درصد جوانان بیکار سیاه پوست در انگلیس بیکار هستند ( ایرنا)


آمارهای رسمی دولت انگلیس نشان می دهد تعداد جوانان بیکار سیاه پوست در انگلیس از سال 2008 تاکنون تقریبا دو برابر شده است . تعداد جوانان سیاه پوست و بیکار انگلیس پیش از شروع رکود اقتصادی سال 2008 میلادی حدود 29 درصد بود که این رقم در پایان سال 2011 میلادی به حدود 60درصد افزایش یافته است.


مهریه تنها عروس خاتمی ؟(بازتاب)

عصر پنجشنبه مراسم ساده عقد سید عماد الدین خاتمی، تنها فرزند پسر رئیس‌جمهور سابق کشورمان برگزار شد.

مهریه تنها عروس سیدمحمد خاتمی که همچون داماد دانش آموخته علوم کامپیوتر است، یک جلد کلام الله مجید و آینه شمعدان تعیین شده است.

سیدعماد الدین خاتمی متولد فروردین 1367 و آخرین فرزند سیدمحمد خاتمی است.

در هر ساعت سه نفر در اثر تصادف جان می سپارند (ایرنا)


کشورهای مصر، هند، ایران و کشورهای شمال آفریقا بالاترین میزان تصادفات جاده ای در جهان را به خود اختصاص داده اند. ایران با 38 کشته در 100 هزار نفر جمعیت یکی از پنج کشور دارای آمار بالای مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده ای در جهان محسوب می شود. در هر ساعت سه نفر به علت تصادفات جاده ای در کشور جان خود را از دست می دهند.


ناموس ایرانی را با 1000 دلار ببینید! (بولتن)

ثمره پشت گوش انداختنهای هشدارهای مقام معظم رهبری، وضعیتی را رقم زده است که امروز شاهد آنیم ایرانیان داخل کشور از مراسم های عروسی، خواستگاری و... فیلم تهیه کرده و برای شبکه های ماهواره ای می فرستند تا به جایزه یک هزار دلاری وعده داده شده دست پیدا کنند...اینجا است که فرمایش رهبر انقلاب در بهمن 76 معنا پیدا می کند. آنجایی که فرمودند: "سازندگی کشور، بدون توجه به این مهم (کار فرهنگی) کار حکیمانه و عاقلانه ای نیست"
...این برنامه مدتی است از سوی یکی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای پخش می شود که موضوع آن پخش فیلم های خصوصی ایرانیان داخل کشور است.در این برنامه ایرانیان داخل کشور از مراسم های عروسی، خواستگاری و... فیلم تهیه کرده و برای این شبکه ماهواره ای ارسال می کنند تا به جایزه یک هزار دلاری وعده داده شده دست پیدا کنند. در این میان عده ای هم برای این که به اصطلاح از دور عقب نماند و یک شبه ره صد ساله را طی کنند یا شاید به دلیل کسب شهرت به ارسال فیلم عروسی خود برای این برنامه ها با امید کسب جایزه هزار دلاری شده اند.غافل از اینکه پخش فیلم های خصوصی که صاحبان شبکه ها تنها برای از بین بردن بنیان خانواده و قبح زدایی از ارزش های مانند محرم و نامحرم به آن دست زده اند نه تنها شهرتی برای صاحبان فیلم ها به دنبال نداشت بلکه پشیمانی تنها عاقبت ارسال این فیلم ها خواهد بود.


 

...
نویسنده : شاهد بازدید : 154 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 ساعت: 0:25

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت