شهید لطیف راستی از فرماندهان لشکر بیت المقدس کردستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در حالی که سفر صمیمی و مقتدرانه ی مقام معظم رهبری به استان کردستان آن هم به مدت هشت روز در اردیبهشت سال گذشته، به شادی دل ساکنان منطقه و شیفتگان ایران اسلامی منجر شد.

استکبار جهانی و صهیونیسم که ناتوان از مشاهده ی این همه دلدادگی بین مردم و مقتدایشان بودند، نقشه های پریشان خود را نقش بر آب یافتند و به عوامل مزدور خود دستور اقدامات خرابکارانه و فعال سازی جوخه های ترور دادند.

حضور نیروهای اشغالگر بیگانه در کشور عراق که در حقیقت دشمنان انقلاب اسلامی هستند باعث شد اشرار و گروهک های ضدانقلاب با استفاده از تجهیزات پیشرفته نظامی، تجهیزات ویژه جاسوسی و خرابکاری اهدایی سرویس های امنیتی بیگانگان به قصد ایجاد ناامنی و برهم زدن آرامش و امنیت منطقه و مردم شریف و زحمتکش استان های غرب و شمالغرب کشور به مرزهای میهن عزیز ما نفوذ کنند.

این قبیل گروهک های شرور که هستی خود را در گرو حمایت تروریسم دولتی یعنی رژیم صهیونیستی می بینند و گواه این ادعا نیز آزادی فوری سرکرده ی گروهک تروریستی پژاک پس از دستگیری است، به اجرای منویات این دشمن قسم خورده ی مسلمین روی آورده اند.

آن گاه که ایجاد اختلاف و تفرقه بین شیعه و سنی کارساز نبود و ملت ایران نشان داد که در سایه ی اسلام ناب محمدی (ص) در راستای ایجاد حکومت الهی تلاش می کند و با بصیرت و آگاهی در تمامی ابعاد در مقابل نقشه های شوم بیگانگان به حفظ وحدت و همبستگی ملی خود پرداخته اند، شروع به انجام اقدامات تروریستی حتی از برادران اهل سنت نمودند که شهادت فرمانده ی گردان سوم امام حسین (ع) از تیپ دوم لشگر بیت المقدس در سی امین روز از اردیبهشت ماه سال 88 نمونه ای از آن همه جنایت است.

شهید لطیف راستی از پاسداران بومی ساکن مریوان بود که از سال های جنگ لباس مقدس پاسداری بر تن کرد و از اول خدمت به طور مستمر در مصاف با دشمن متجاوز و ضد انقلاب، تلاش شبانه روزی نمود.

وی نقش به سزایی در تأمین امنیت منطقه کردستان داشت و هیچ عملیاتی نبود که نیروهایش را به صحنه درگیری نفرستاده باشد و خودش آن جا حضور نداشته باشد. در واقع هرجا لطیف بود، ضد انقلاب جرأت حضور و درگیری نداشت.

ضد انقلاب بارها تلاش نمود تا وی را ترور نماید ولی موفق نشد تا صبح روز سی ام در دومین ماه سال 88، با اجرای کمین در حاشیه ی مرز در زمانی که شهید راستی و همراهش برای سرکشی به پایگاه روستای مرزی ویسه و رساندن تدارکات به آن جا می رفتند، به صورت ناجوانمردانه خودروی آنها را به گلوله بستند و با شلیک صدها تیر این مردان زمینی را آسمانی کرده و روح این شهیدان بزرگوار به جوار همرزمان شهیدشان پیوست.

به راستی دستاورد اقدامات این گروهک های جنایت کار برای مردم منطقه چه بوده است ؟

آیا ریختن خون هزاران شهید کرد در مناطق داخلی کردستان، اثبات ادعای واهی عمال رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی در تحقق به اصطلاح آزادی و دموکراسی آن منطقه است؟

مردم کردستان با مشارکت گسترده در تشییع جنازه ی شهدای اقدامات خصمانه ی این گروهک نشان دادند که هیچ مشروعیت و مقبولیتی برای این مزدوران قایل نیستند و لازم است ضدانقلاب و گروهک های شرور و حامیان مستکبر آنها بدانند توطئه های شوم آنها با رشادت های سربازان رشید اسلام در نطقه خفه شده و عناصر مزدور و خود فروخته ضدانقلاب با پشتیبانی نیروهای اطلاعاتی بیگانه هرگز نمی توانند امنیت و آسایش مردم شهیدپرور مناطق مرزی و استان های غربی و شمالغرب کشور را به خطر بیندازند.

دشمنان این مرز و بوم بدانند این شهادت ها تا نابودی شیاطین زمان ادامه خواهد داشت و با این شهادت ها ملت ها هوشیارتر از همیشه شده و فریاد خود را بر سر ظالمان و مستکبران بلند خواهند کرد.

پرچم استقامت و پایداری که پیوسته در دست این سربازان فداکار میهن اسلامی در اهتزار است همچنان در دست سربازان دیگری از خیل ایثارگران برافراشته خواهد ماند.

بی شک هر قطره خون شهید تثبیت کننده ی راه و اهداف مقدس شهیدان است و ره آورد بیش از پیش امنیت پایدار در منطقه بوده و خواهد بود.

روحشان شاد و راهشان پر رهرو...

تهیه گننده _ رضا حضرتی- قروه10/10/90

برگرفته از وبلاگ http://varmaghani.mihanblog.com/post/28

وبلاگ شهید حاج هوشنگ ورمقانی

...
نویسنده : شاهد بازدید : 213 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 ساعت: 0:12

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :