به یاد شهید لطیف راستی

ساخت وبلاگ
چکیده : به یاد شهید لطیف راستی كردستان سرزمین مجاهدت های خاموش سنندج - رهبر معظم انقلاب اسلامی در س... با عنوان : به یاد شهید لطیف راستی بخوانید :

به یاد شهید لطیف راستی

كردستان سرزمین مجاهدت های خاموش

سنندج - رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر تاریخی سال گذشته خویش به استان كردستان،این خطه را سرزمین مجاهدت های خاموش نامیدند.

به یاد شهید لطیف راستی

كردستان سرزمین مجاهدت های خاموش

سنندج - رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر تاریخی سال گذشته خویش به استان كردستان،این خطه را سرزمین مجاهدت های خاموش نامیدند.

در حالی كه سفر صمیمی و مقتدرانه ی مقام معظم رهبری به استان كردستان آن هم به مدت هشت روز در اردیبهشت سال گذشته، به شادی دل ساكنان منطقه و شیفتگان ایران اسلامی منجر شد.

استكبار جهانی و صهیونیسم كه ناتوان از مشاهده ی این همه دلدادگی بین مردم و مقتدایشان بودند، نقشه های پریشان خود را نقش بر آب یافتند و به عوامل مزدور خود دستور اقدامات خرابكارانه و فعال سازی جوخه های ترور دادند.

حضور نیروهای اشغالگر بیگانه در كشور عراق كه در حقیقت دشمنان انقلاب اسلامی هستند باعث شد اشرار و گروهك های ضدانقلاب با استفاده از تجهیزات پیشرفته نظامی، تجهیزات ویژه جاسوسی و خرابكاری اهدایی سرویس های امنیتی بیگانگان به قصد ایجاد ناامنی و برهم زدن آرامش و امنیت منطقه و مردم شریف و زحمتكش استان های غرب و شمالغرب كشور به مرزهای میهن عزیز ما نفوذ كنند.

این قبیل گروهك های شرور كه هستی خود را در گرو حمایت تروریسم دولتی یعنی رژیم صهیونیستی می بینند و گواه این ادعا نیز آزادی فوری سركرده ی گروهك تروریستی پژاك پس از دستگیری است، به اجرای منویات این دشمن قسم خورده ی مسلمین روی آورده اند.

آن گاه كه ایجاد اختلاف و تفرقه بین شیعه و سنی كارساز نبود و ملت ایران نشان داد كه در سایه ی اسلام ناب محمدی (ص) در راستای ایجاد حكومت الهی تلاش می كند و با بصیرت و آگاهی در تمامی ابعاد در مقابل نقشه های شوم بیگانگان به حفظ وحدت و همبستگی ملی خود پرداخته اند، شروع به انجام اقدامات تروریستی حتی از برادران اهل سنت نمودند كه شهادت فرمانده ی گردان سوم امام حسین (ع) از تیپ دوم لشگر بیت المقدس در سی امین روز از اردیبهشت ماه سال 88 نمونه ای از آن همه جنایت است.

شهید لطیف راستی از پاسداران بومی ساكن مریوان بود كه از سال های جنگ لباس مقدس پاسداری بر تن كرد و از اول خدمت به طور مستمر در مصاف با دشمن متجاوز و ضد انقلاب، تلاش شبانه روزی نمود.

وی نقش به سزایی در تأمین امنیت منطقه كردستان داشت و هیچ عملیاتی نبود كه نیروهایش را به صحنه درگیری نفرستاده باشد و خودش آن جا حضور نداشته باشد. در واقع هرجا لطیف بود، ضد انقلاب جرأت حضور و درگیری نداشت.

ضد انقلاب بارها تلاش نمود تا وی را ترور نماید ولی موفق نشد تا صبح روز سی ام در دومین ماه سال 88، با اجرای كمین در حاشیه ی مرز در زمانی كه شهید راستی و همراهش برای سركشی به پایگاه روستای مرزی ویسه و رساندن تداركات به آن جا می رفتند، به صورت ناجوانمردانه خودروی آنها را به گلوله بستند و با شلیك صدها تیر این مردان زمینی را آسمانی كرده و روح این شهیدان بزرگوار به جوار همرزمان شهیدشان پیوست.

به راستی دستاورد اقدامات این گروهك های جنایت كار برای مردم منطقه چه بوده است ؟

آیا ریختن خون هزاران شهید كرد در مناطق داخلی كردستان، اثبات ادعای واهی عمال رژیم صهیونیستی و استكبار جهانی در تحقق به اصطلاح آزادی و دموكراسی آن منطقه است؟

مردم كردستان با مشاركت گسترده در تشییع جنازه ی شهدای اقدامات خصمانه ی این گروهك نشان دادند كه هیچ مشروعیت و مقبولیتی برای این مزدوران قایل نیستند و لازم است ضدانقلاب و گروهك های شرور و حامیان مستكبر آنها بدانند توطئه های شوم آنها با رشادت های سربازان رشید اسلام در نطقه خفه شده و عناصر مزدور و خود فروخته ضدانقلاب با پشتیبانی نیروهای اطلاعاتی بیگانه هرگز نمی توانند امنیت و آسایش مردم شهیدپرور مناطق مرزی و استان های غربی و شمالغرب كشور را به خطر بیندازند.

دشمنان این مرز و بوم بدانند این شهادت ها تا نابودی شیاطین زمان ادامه خواهد داشت و با این شهادت ها ملت ها هوشیارتر از همیشه شده و فریاد خود را بر سر ظالمان و مستكبران بلند خواهند كرد.

پرچم استقامت و پایداری كه پیوسته در دست این سربازان فداكار میهن اسلامی در اهتزار است همچنان در دست سربازان دیگری از خیل ایثارگران برافراشته خواهد ماند.

بی شك هر قطره خون شهید تثبیت كننده ی راه و اهداف مقدس شهیدان است و ره آورد بیش از پیش امنیت پایدار در منطقه بوده و خواهد بود.

روحشان شاد و راهشان پر رهرو.

...
نویسنده : شاهد بازدید : 377 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1391 ساعت: 23:57